O Szkole

JESTEŚMY NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANĄ SZKOŁĄ NAUKI JAZDY W CZĘSTOCHOWIE

Szkolimy już 19 lat!

Zgodnie z naszym hasłem „Pewność za kierownicą w każdych warunkach”, kładziemy szczególny nacisk na to, aby każdy Kursant czuł się pewnie i swobodnie za kierownicą, na każdej drodze i w każdej sytuacji.

Ponieważ podczas nauki kierowa pomagamy przełamywać bariery i blokady związane z ogromnym natężeniem ruchu na drogach. Uczymy nie tylko samodzielnego podejmowania prawidłowych decyzji w trakcie jazdy, ale również kultury na drodze — wobec pieszych i innych kierowców.

Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Kursantów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu oraz bardzo dobrej znajomości aktualnych wymogów egzaminacyjnych zapewniamy wysoką jakość oferowanych usług.

Biuro, w którym odbywają się zapisy i wykłady mieści się w centrum miasta. Pomieszczenia są wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny, niezbędne plansze dydaktyczne.

W trakcie kursu teoretycznego zapewniamy omówienie najważniejszych zagadnień związanych z przepisami ruchu drogowego, oraz zajęcia z ratownikiem medycznym, który w przystępny i skuteczny sposób przekazuje naszym Kursantom wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. W trakcie kursu praktycznego oferujemy naszym Kursantom nowe samochody(identyczne jak na egzaminie państwowym). Starannie dbamy o ich stan techniczny oraz czystość, zapewniając naszym Kursantom komfort i bezpieczeństwo.

Nasza Auto Szkoła dysponuje własnym placem manewrowym ul. Poselska 12 ( teren giełdy samochodowej), na którym prowadzone są zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu. Ustawiono tam kilkanaście stanowisk na wszystkie oferowane przez nas kategorie.
Można tu również dodatkowo ćwiczyć manewry i doskonalić technikę jazdy w przypadku trudności z zaliczeniem egzaminu na prawo jazdy.

Zapraszamy!!